Kursy na wózki widłowe w Poznaniu

Wśród proponowanych przez nas szkoleń polecamy, m.in. kurs na wózki widłowe, który realizujemy w Poznaniu. Przeszkolenia w tym zakresie dzieli się na trzy kategorie:

  • WJO I – zyskuje się uprawnienia do obsługi wózków widłowych jezdniowych, w tym również specjalizowanych,
  • WJO II – można nabyć uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe z wyłączeniem specjalizowanych,
  • WJO III – nadane uprawnienia pozwalają na obsługę wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych, prowadzonych i zdalnie sterowanych.

Pierwsze dwie kategorie pozwalają także na zdobycie uprawnień do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania, jeśli ktoś zamierza starać się o pracę w takim właśnie magazynie.

Aby zapisać się na kurs na wózek widłowy, należy spełniać podstawowe kryteria:

  • mieć skończone 18 lat,
  • ukończyć szkołę podstawową lub gimnazjum,
  • uzyskać zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy operatora wózka.

Specjalistyczny kurs na wózki widłowe przeprowadzany jest profesjonalnie i skutecznie przez wykwalifikowanych instruktorów. Podczas szkolenia przyszły operator tych urządzeń poznaje ogólne informacje i specjalistyczne zagadnienia dotyczące tych pojazdów jezdniowych. Zalicza także część praktyczną, podczas której ćwiczy na różnych urządzeniach. Każdy kursant zdaje egzamin Urzędu Dozoru Technicznego. Odbywa się on cyklicznie. Ukończenie kursu i uzyskanie uprawnień na wózki widłowe ułatwia znalezienie pracy, m.in. w magazynach, fabrykach, firmach spedycyjnych, dużych obiektach handlowych.

Zaufało nam już 1300 osób!

z takich firm jak: